ОСТАННІ НОВИНИ

Антимонопольний схвалив підвищення вартості проїзду у львівських маршрутках

|

AvtobusLMRgolЛьвівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України погодило коригування тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

У листі комітету зазначено, що перегляд рівня тарифів повинен здійснюватись, у разі зміни вартості палива більше, ніж на 10%.

Як розповіла сьогодні начальник юридичного управління Львівської міської ради Гелена Пайонкевич, тариф на перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті після звернення Антимонопольного комітету має бути погоджений рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради.

«Є Методика, затверджена наказом Міністерства транспорту та зв’язку у 2009 році, яка врегульовує порядок обрахунку тарифу, виходячи зі складових тарифу – це вартість бензину, вартість оплати праці, це обрахований пасажиропотік. Відповідно до цієї методики замовник на перевезення проводить розрахунок тарифу, відбувається оприлюднення проекту рішення, громадське обговорення. Є інструкція 4-Р, яка передбачає погодження з Антимонопольним комітетом процедури дотримання тарифу. Після цього виконавчий комітет приймає рішення і воно набирає законної сили з моменту опублікування. Знаю, що впродовж місяця відбувається процедура, бо до нас звернулись усі перевізники щодо встановлення нового тарифу», – розповіла Гелена Пайонкевич.

Як відомо, вартість проїзду у Львівських маршрутках зросте лише до чотирьох гривень, а не більше, як цього попередньо вимагали перевізники.

Якщо перевізники спробують самовільно підняти вартість проїзду у маршрутках, місто покаже свої зуби. Про це у коментарі Львівському порталу розповіла начальник юридичного управління Львівської міської ради Гелена Пайонкевич.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...