ОСТАННІ НОВИНИ

Підтримка Росією бойовиків на сході України зберігає війну та беззаконня – ОБСЄ

|

У Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі звинувачують Росію у тому, що її постійна підтримка бойовиків на Донбасі зберігає стан війни у регіоні. Зокрема, вона звернула увагу представників Росії та України на гуманітарний вимір та на ситуацію з дотриманням верховенства права у Криму та на Донбасі, пише УНІАН.

За словами голови комітету з демократії, прав людини і гуманітарних питань Парламентської асамблеї ОБСЄ, парламентарій з Португалії Ізабель Сантос, ппостійна підтримка Росією бойовиків на сході України зберігає стан війни та беззаконня, від чого страждають усі люди в цьому регіоні.

«Я також глибоко стурбована діями окупаційної влади у Криму, що змусила емігрувати багатьох кримських татар, і яка закриває незалежні засоби масової інформації», – заявила Сантос.

Окрім того, вона наголосила, що гуманітарна криза повинна бути врегульована невідкладно, а припинення людських страждань має стати пріоритетом. Водночас розв’язання ситуації на Донбасі необхідно досягти політичним шляхом.

Також, голова Комітету з демократії, прав людини і гуманітарних питань Парламентської асамблеї ОБСЄ зазначила, що відповідальність України полягає у швидкому та прозорому розслідувані фактів загибелі людей, що пов’язані з діяльністю попередньої влади, а також притягненні до відповідальності осіб, винних у загибелі людей в Одесі 2 травня 2014 року.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...