ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський Лицар запрошує до себе на оглядини

|

Lvivsky_lytsar3

Завтра, 6 травня, Львівський Лицар запрошує до себе на Оглядини. У день Святого Юрія, в образі якого повернувся легендарний Львівський Лицар, волонтери цієї ініціативи запрошують усіх охочих оглянути військове обладнання, а також долучитись до збору коштів для його закупівлі.

Про це Львівському порталу повідомили організатори волонтерської ініціативи.

Львів’яни та гості міста матимуть змогу ознайомитись з технічними пристроями, що закупляють волонтери для вояків, які зараз боронять Україну на Сході.

Зокрема, учасники Оглядин зможуть побачити та спробувати у роботі тепловізори, біноклі, далекоміри, компаси. Окрім цього будуть представлені приціли та прилади нічного бачення.

На Оглядини до Лицаря запрошують з 13.00 до 20.00 за адресою вул. Коперника, 40а (палац Сапіги).

Довідка:

30 липня 2014 року до Львова повернувся Львівський Лицар. Сто років тому Львів стояв перед небезпекою російської агресії. На потреби мобілізації львівська громада провадила збір коштів. У 1916 році для залучення благодійних пожертв на потреби війська у Львові був створений Львівський Лицар: з дерева був вирізьблений лицар і кожен, хто складав пожертву на зміцнення війська, мав прав право забити у обладунки лицаря металевий цвяшок, у такий спосіб «зміцнивши» дерев’яного лицаря уже металевими латами.

Майже через сто років для потреб зміцнення нашого війська до Львова повернувся Львівський Лицар в образі Святого Юрія Змієборця.

Кожен, хто складає пожертву не менше аніж 100 грн., має право зміцнити щит Святого Юрія символічною металевою пластиною із викарбуваним символом Української Державності – Тризубом. Другу таку пластину жертводавець отримує у подарунок на пам’ять про подію.

Третю – відправляють від імені жертводавця військовому у зону АТО. Зібрані кошти використовують на закупівлю термовізорів, приладів нічного бачення та іншого обладнання, яке вкрай потрібне нашим військовикам.

Фото: photo-lviv.in.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...