ОСТАННІ НОВИНИ

Балет «Життя» презентує новий видовищний кліп - «Етна»  

|

1 етна

Напередодні Дня пам’яті і примирення балет Ірини Мазур «Життя» презентує у Львові свій новий кліп у стилі «денс-екшн» «Етна». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі творчого колективу.

Презентація кліпу «Етна» – це яскравий пролог до масштабної сценічної постановки – історично-музичного перформенсу «Ремінісценції.UA», прем’єра якого відбудеться 25 травня на сцені Львівської опери (початок – о 19:00).

етна 2

«Ремінісценції.UA» – новий  проект заслуженої артистки України Ірини Мазур та балету «Життя». Цей історично-музичний перформенс – мікс різних жанрів: хореографія, пластика, музика, пісня, поезія, відео інсталяція. Сценічне дійство в сучасній формі розкриє перед глядачами маловідомі сторінки історії та культури України. Проект «Ремінісценції.UA» розповість про те, хто, як і навіщо протягом останніх трьох століть, а особливо у ХХ столітті, нищив історію і культуру України, тотально русифікуючи її.

«Відео динамічно та видовищно розповідає древню легенду про знищені символи та забуті обереги, без яких народ втрачає власну історію, втрачає себе. Але історія повториться, символи оживуть. Згадати, осмислити – означає: знайти! Бо народ, який забув своє минуле, – втратить і своє майбутнє. Це питання нашої самоідентифікації: Хто ми такі? Яке наше коріння? Що рухає нами і дає нам силу у боротьбі проти ворога?», – ставлять запитання творці кліпу.

етна 3

«Ремінісценції.UA» – про Війну, Страх, Репресії, Смерть «и другие подарки Русского мира». А також – про Віру, Життя, Кохання, Надію, Боротьбу за Україну!

«Протягом століть українську історію фальшували і перебріхували, а успіхи та здобутки українців привласнювали або приховували, – розповідає автор ідеї і режисер «Ремінісценцій.UA» Ірина Мазур. – Відтак не тільки світ, а й не одне покоління українців не знали і досі не знають своїх видатних поетів, прозаїків, музикантів, художників, науковців, філософів… Не знають, чий термін «Розстріляне Відродження», хто такі «Бойчукісти», чому будинок «Слово» отримав прізвисько «крематорій», що означає «Сандармох», яка доля творця «Щедрика», що приховує вул. Інститутська 1937 р. і чому історія повторюється сьогодні?».

етна

У проекті «Ремінісценції.UA» – три десятки учасників. Це артисти балету «Життя» та їхні однодумці, друзі й справжні патріоти України: співаки Руслана, Назар Савко, Олеся Киричук, Ірина Доля, Ліля Ваврін, а також – музиканти-інструменталісти: лірники, кобзарі, трембітарі…

Подивитися тізер нового відео балету «Життя» у стилі «денс-екшн» «Етна» можна тут:

Детальніша інформація та замовлення квитків: 0 800 507 577

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...