ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра Львовом почнуть їздити екскурсійні електромобілі

|

Від завтра, 1 травня, Львовом їздитимуть екскурсійні електромобілі. Виконавчий комітет Львівської міської ради дав дозвіл на їх курсування у пішохідній зоні. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба Львівської міської ради.

ElektromobilЕлектромобілі курсуватимуть у пішохідній зоні в будні, а у вихідні дні, коли на вулицях не буде інтенсивного руху, виїжджатимуть за межі середньовічного Львова.

Відтак у межах пішохідної зони електромобілі їздитимуть за маршрутом: пл. Катедральна (з північної сторони від Катедрального собору) – рух через південну сторону пл. Ринок – вул. Руська – поворот наліво на вул. І. Федорова, рух до пл. Музейної – зупинка для огляду Домініканського собору – рух у зворотному напрямку по вул. І. Федорова та вул. Руській – поворот направо та рух по східній стороні пл. Ринок – вул. Друкарська – поворот наліво та рух по вул. Вірменській – поворот направо на вул. Краківську – зупинка для огляду Вірменського собору та церкви Преображення Господнього – рух по вул. Краківській у зворотному напрямку до пл. Ринок – поворот направо та рух по вул. Шевській – поворот наліво по вул. Театральній – поворот наліво та рух по пасажу Андреоллі – поворот направо та рух по західній стороні пл. Ринок – рух по вул. Галицькій – поворот наліво та рух по вул. Братів Рогатинців – поворот наліво на пл. Коліївщини – зупинка для огляду Міського арсеналу та території навколо синагоги “Золота Роза“ – поворот наліво на вул. Староєврейську – поворот направо та рух по вул. Галицькій – поворот наліво та рух по пл. Катедральній до вул. Театральної – пл. Катедральна (з північної сторони від Катедрального собору).

Протяжність маршруту – 2,3 км, а з виїздом за межі пішохідної зони – 4,8 км.

Електромобіль вміщує 4-8 осіб, рухається зі швидкістю 15-20 км/год.

Фото: прес-служба ЛМР

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...