ОСТАННІ НОВИНИ

Українці збирають гроші на підводні човни і безлюдний острів для тещі

|

В ПриватБанку проаналізували, на що найчастіше збирають гроші українці за допомогою послуги накопичення «Скарбничка». Як виявилося, найпопулярнішою метою накопичень, яку обирають українці, залишається покупка автомобіля. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі банку.

На машину збирає гроші кожен п`ятий, або 20,6% клієнтів «Скарбнички». На другому місці в ТОП-10 цілей накопичень українців перебуває подорож, далійдуть покупка житла і смартфона. Також багато українців збирають на потреби дітей, ремонт, отримання вищої освіти та весілля.

 

Найбiльш відвертим у ході дослідження був визнаний клієнт, який чесно назвав свою скарбничку «заначкою від дружини». А найоригінальнішим – людина, що збирає гроші на покупку безлюдного острова для тещі. Серед інших незвичайних цілей накопичення клієнтами «Скарбнички» також можна зустріти завоювання всесвіту, купівлю силіконових грудей, елітного алкоголю, придбання підводного човна, крил від літака і навіть самого ПриватБанку.

 

За даними банку, сьогодні «Скарбничкою» користуються 7,5 млн клієнтів банку, середня сума накопичень в місяць серед активних користувачів послуги становить 150 грн. У 2014 роцi максимальна сума накопичень за рік за допомогою автоматичних поповнень склала трохи більше 50 тис. гривень.

 

Ігфоргафіка: ПриватБанку

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...