ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян запрошують на міжконфесійну молитву за місто

|

У неділю, 3 травня, мешканці Львова та гості відзначатимуть День міста. З цієї нагоди у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11) о 14.30 відбудеться екуменічна молитва за місто. До участі запрошують представників усіх конфесій, мешканців та гостей Львова. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

«Бачимо, що за останній рік активізувався процес діалогу між християнськими церквами, тому ця молитва буде особлива. Молитимемося за місто, мешканців, а також єдність для християн. Символічно, що молитва відбудеться саме у Гарнізонному храмі, який став для львів’ян символом нескореності духу та глибокої самопожертви українського війська. Стіни саме цього храму були свідками того, як наших полеглих солдат проводжали в останню дорогу родичі, друзі, львів’яни, вдячні їм за подвиг в ім’я миру. Запрошуємо усіх долучитися до спільної молитви, щоб разом попросити у Воскреслого Христа миру для нашої багатостраждальної країни та спокою і злагоди у місті» – зазначає Євген Бойко, начальник управління внутрішньої політики ЛМР.

Додамо, що оскільки цього року виповнюється 150 років від дня народження митрополита Андрея Шептицького, 759-річчя Львова відзначатимуть також як День міста Шептицького.

Фото: ФБ

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...