ОСТАННІ НОВИНИ

Музиканти Львівської школи джазу продемонструють свої вміння на фестивалі «Флюґери Львова»

|

У перший день ХІІІ Міжнародного етно-джазового фестивалю «Флюґери Львова» відбудеться презентація досягнень Львівської школи джазу та сучасної музики. Вихованці цього проекту вже декілька місяців займаються з провідними джазменами України та готові продемонструвати свої вміння. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської школи джазу.

Родзинкою перформансу стане поєднання виконання творів молодими музикантами із старшими джазменами – легендами львівського джазу. Загалом у концерті виступить 40 музикантів.

За словами ідейного наставника школи та викладача, відомого барабанщика Ігоря Гнідина, Львівська школа джазу та сучасної музики виступом своїх учнів хоче презентувати себе як осередок виховання нового покоління молодих джазових музикантів. Концепцією школи є розвиток львівського джазу та культури джазу загалом.

«Флюґери Львова» – це один з фестивалів, який допомагає молодим музикантам вийти на сцену. ХІІІ міжнародний фестиваль «Флюґери Львова» проходитиме з 1 до 3 травня у внутрішньому дворику Львівської Ратуші.  

Програму фестивалю «Флюґери Львова» можна переглянути тут

Фото: Львівської школи джазу та сучасної музики.

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...