ОСТАННІ НОВИНИ

СБУ викрила сепаратистсько-комуністичну мережу, яка готувала провокації на травневі свята

|

На Дніпропетровщині Служба безпеки України викрила сепаратистсько-комуністичну мережу, учасники якої готували антиукраїнські акції на травневі свята. Про це Львівському порталу повідомив прес-центр СБ України.

Мережу координували колишні очільники обласного комуністичного осередку, які втекли на окуповану територію т.зв. «ЛНР». Там вони стали самопроголошеними «депутатами парламенту Новоросії» і тепер намагаються звідти через поплічників розхитувати ситуацію в регіоні.

У Дніпропетровській області співробітники СБУ провели обшуки у п’ятьох їхніх «підлеглих» − місцевих комуністів, причетних до активної пропаганди сепаратизму. Правопорушники поширювали провокаційні заклики, намагалися створити низку однотипних фейкових структур. Під виглядом «громадських рухів» ці «одноденки» мали підбурювати псевдопротестні акції, поширювати листівки.

У ході обшуків вилучено комп’ютерну техніку та флеш-накопичувачі із матеріалами сепаратистського змісту, друковані агітки, документацію, що свідчить про протиправну діяльність цих осіб.

Тривають оперативно-слідчі дії.

Фото: tsn.ua

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...