ОСТАННІ НОВИНИ

Батальйон ОУН не перейшов до лав українській армії

|

Добровольчий батальйон ОУН відмовився перехоти в підпорядкування Збройним силам України. Про це в інтерв`ю телеканалу “112” повідомив командир батальйону Микола Коханівський, передає “Укрінформ”.

“Зараз ми не підкоряємося нікому. Ми ухвалили таке рішення з урахуванням того, що нас в грубій формі роззброїли і вивели, порушивши всі угоди, які ми мали зі Збройними силами України. Плюс до того ж ми не побачили схему, за якою ми повинні були залишитися окремим підрозділом, і я, як командир, повинен був залишитися командиром цього підрозділу”, – сказав він.

“Тобто та схема, яку нам намалювали – вона спочатку не працювала. Наприклад, нам говорили: їдьте в Красноармійськ, там уже все готово, проходите комісію і повертайтеся на позиції – таким чином вас поступово легалізують, не знімаючи з позицій. У Красноармійську, звичайно – наші хлопці їздили – ніхто їх там не чекав, а з позицій нас вивели мало не силою. Тому ми прийняли рішення, якщо державі не потрібні добровольці і воно так чинить з бійцями, які його захищають, то ми не хочемо – поки точно не хочемо – легалізуватися як окремий підрозділ у цій державі. Та практично держава і не хоче нас легалізувати – так що ж ми будемо вже так переживати”.

У той же час комбат ухилився від деталізації про порушення домовленостей з військовими і від персональних звинувачень: “Я б не хотів зараз звинувачувати. Я писав про все і називав фігури на своєму Фейсбуці. Якщо уважно переглянути стрічку, все побачите там на фотографіях і у прізвищах”.

Фото: oun.in.ua

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...