ОСТАННІ НОВИНИ

Участь у ЗНО з української мови та літератури взяло 95,4% зареєстрованих абітурієнтів

|

24 квітня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

За оперативною інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, явка абітурієнтів становила 95,4% від загальної кількості зареєстрованих. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Міністерства освіти та науки України.

Відповіді до завдань сертифікаційних робіт буде розміщено на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти протягом наступного дня.

Результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури будуть оприлюднені до 15 травня.

Як повідомлялося раніше, за даними УЦОЯО в основній сесії зовнішнього оцінювання зареєструвалося 288 977 осіб, із них 221 104 учні – випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного навчального року, для яких результат зовнішнього незалежного оцінювання з української мови буде зарахований як результат державної підсумкової атестації. Також для участі в основній сесії зареєстровано 67 873 випускники загальноосвітніх навчальних закладів минулих років.

Під час реєстрації охочим взяти участь у зовнішньому оцінюванні з української мови і літератури було запропоновано обрати базовий або поглиблений рівень складності сертифікаційної роботи. Бажання скласти тест з української мови і літератури поглибленого рівня виявили 21 583 майбутніх абітурієнти (7,5%) від кількості зареєстрованих для складання тесту із цього предмета.

Фото: opora.ck.ua 

 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...