ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні стартувало тестування із ЗНО

|

Сьогодні, 24 квітня, тестуванням із української мови та літератури розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Допуск учасників зовнішнього оцінювання, які братимуть участь у тестуванні з української мови і літератури до пункту ЗНО розпочинається за 45 хвилин (10 год. 15 хв.) та припиниться за 10 хвилин (10 год. 50 хв.) до початку зовнішнього оцінювання. Саме ж тестування розпочнеться об 11-й годині 24 квітня. За необхідності, абітурієнти мають звернути увагу на маршрути доїзду до пункту тестування. Пише Освіта.ua

Більшість учасників ЗНО складатиме тест базового рівня який містить 58 завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.
Учасники, які складатимуть тест поглибленого рівня для виконання 74 завдань матимуть 210 хвилин (150 хвилин на виконання завдань базового рівня та 60 хвилин на виконання завдань поглибленого рівня).
 
Тестові роботи обох рівнів також матимуть одне завдання з розгорнутою відповіддю, яке передбачає створення учасником зовнішнього незалежного оцінювання власного аргументативного висловлення на дискусійну тему. Власне висловлювання має містити не менше 100 слів.

Фото: opora.ck.ua

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...