ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові в рамках Дня Батяра відбудеться перший ретро велопроменад

|

2 травня вулицями Львова проїде перший ретро велопроменад «Батяри на роверах». Подія об’єднає людей, які цінують стиль та міські велосипеди. Організатори сподіваються, що заїзд стане щорічним дійством та своєрідною присвятою львівській батярській міській культурі початку ХХ ст. Реєстрація та вхід вільний! Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

Як зазначив організатор Дня Батяра Андрій Сидор, велозаїзд стартує о 13.00 із площі Музейної (біля Домініканського собору). Для того щоб взяти участь у велозаїзді, необхідно  заповнити реєстраційну форму на сайті.

Кожен зареєстрований учасник матиме змогу отримати посвідчення батяра чи батярки, пов`язку з унікальним номером, випити смачної кави біля Домініканського Собору, ну і звичайно отримати подарунки за найкращий жіночий та чоловічий образ.

Велопроменад «Батяри на роверах» проїде за маршрутом: пл. Музейна, вул. Івана Федорова, вул. Руська, пл. Ринок, пл. Катедральна, вул. Беринди, просп. Свободи, пл. Галицька, пл. Соборна, вул. Пекарська, вул. Шімзерів, вул. Мечникова, вул. Левицького, вул. Погулянка, вул. Анатолія Вахнянина, вул. Левицького, вул. Князя Романа, пл. Галицька, пл. Міцкевича, просп. Свободи, вул. Гнатюка, вул. Листопадового Чину, Парк імені Івана Франка.

 «Ретрозаїзди відбуваються щорічно у багатьох країнах світу, не є винятком і Україна, де вже чотири роки поспіль відбуваються ретро-круїзи у Києві, Харкові, Одесі, Миколаєві, на черзі і Львів. Історія проведення таких заїздів виникла у Лондоні у 2009 і має назву Tweed Run. Метою Tweed Run є повернення до витоків велокультури», – розповіла співорганізаторка велопроменаду та ініціативи Rover Chic Валентина Залевська.

До заїзду допускаються будь-які велосипеди, але бажано, щоб це були класичні міські моделі, а власник велосипеда виглядав у стилі велосипедної моди початку XX століття. Саме в цей час у Львові існувала унікальна батярська культура зі своєю мовою, піснями, кодексом честі, традиціями та одягом, а також спостерігалося пожвавлення велосипедного руху – зазначають організатори.

Зазначимо, День Батяра триватиме з 1 по 3  травня на площі Музейній. Також у програмі свята: виставка «Urban Sketching in Lviv»,виставка «Купецький Львів 20-30-х рр. XX ст., лекція про історію батярства у Львові, ретро Fashion Market разом із НІША, батярська канцелярія, батярська бетонна мануфактура, майстер-класи із виготовлення свічок та Dj-сети.

Програма велопроменаду «Батяри на роверах»

13.00 – збір на площі Музейній, проходження реєстрації
14.00 – початок велопроменаду «Батяри на роверах» на площі Музейній.
16.30 – збір у парку ім. Івана Франка, далі у програмі:

–  майстер-клас з лінді-хоп та соло-джаз плюс бонус вивчення всесвітньо відомої лінійки Шим Шам від Lindy Club – Swing Dance in Lviv.
– нагородження кращого чоловічого та жіночого образу
– пікнік та чаювання
– кіно у парку
– виставка раритетних велосипедів
– фотостінка
– ігри у петанг та крикет

Фото: організаторів 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...