ОСТАННІ НОВИНИ

«Табула Раса» концертом у Львові відсвяткує своє 25-річчя

|

22 травня у рамках свого всеукраїнського ювілейного туру до Львова з концертом приїде відома група «Табула Раса». Виступ яскравого і неординарного гурту відбудеться у клубі «Picasso» (вул. Зелена, 88).  Про це Львівському порталу повідомили  організатори концерту.

Концерти «Табули Раси» з нагоди 25-річчя з часу заснування групи уже відбулися у Києві, Чернігові, Чернівцях… Попереду, у травні-червні, у гастрольному графіку старожилів української сцени, окрім Львова, – також Дніпропетровськ, Полтава, Харків, Одеса та інші міста.   

Під час півторагодинного драйвового виступу 22 травня у «Picasso» у Львові публіка почує як ранні хіти – із 1990-х («Шейк Шей Шей», «Я сошёл с ума», «Любимая машина», «Дорога»), так і знані пісні нового періоду творчості гурту: «Апрель», «22», «По дороге на моря», «Ты меня волнуешь», «Полинезийская Зима».

Рік тому «Табула Раса» випустила свій десятий за рахунком альбом – «Рисунки на этаже». Пісні до цього компакту писалися з перервами від 2007-го до 2012-го року, через що збірка вийшла доволі різноманітною: тут і відвертий рок, і танцювальні, і ліричні композиції. Помітне місце у ювілейній програмі групи займає ексклюзивний акустичний блок.

Зараз музиканти групи «Табула Раса» на чолі з Олегом Лапоноговим працюють над своїм одинадцятим альбомом. До речі, на концерті 22 травня у Львові обіцяють виконати кілька абсолютних прем’єр.

Ціна квитків на концерт групи «Табула Раса» 22 травня у клубі «Picasso» – 90-200 грн. Початок концерту – о 20:00 (відкриття клубу – о 19:00).

 

Фото: організаторів концерту

 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...