ОСТАННІ НОВИНИ

Депутати закликали будівельні компанії надати частину квартир сім’ям загиблих бійців

|

Депутати Львівської міської ради звернулися до підприємців міста із проханням надати частину квартир у новобудовах сім’ям загиблих учасників російсько-української війни. Відповідне звернення під час сесії зачитав депутат Юрій Лунь, передає кореспондент Львівського порталу.

За словами депутата, у Львові зараз активно розвивається приватне житлове будівництво, з’являються десятки комплексів у різних районах міста, натомість, державного фінансування будівництва житла для сімей загиблих військовослужбовців і досі немає.

Як зазначив свободівець, на квартирному обліку Львівської міськради перебувають 16 сімей загиблих військовослужбовців. Через відсутність бюджетного фінансування вони досі не отримали пільгового житла.

«Змушені констатувати, що учасники війни на сході України не отримують належної державної допомоги. Саме тому ми звернулися до будівельних компаній міста із проханням надати частину квартир у новобудовах для сімей загиблих військовослужбовців. Усі ми зобов’язані допомагати родинам львів’ян, які віддали власне життя у боях з агресором на сході України. Львівські підприємці також повинні подбати про львів’ян, які загинули під час боротьби за єдину соборну Українську державу», – підкреслив Юрій Лунь.

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...