ОСТАННІ НОВИНИ

Кравчук у Львові напрогнозував швидке завершення війни

|

Перший Президент України Леонід Кравчук спрогнозував швидке завершення війни на Сході. Однак додав, що спокою наразі українцям чекати не варто. Про це Л.Кравчук заявив на зустрічі з академічною спільнотою, що відбувається у цей час в НУ «Львівська політехніка», інформує кореспондент Львівського порталу.

«Війна зміниться: не буде прямої війни. Будуть диверсії, інформаційні атаки. Ми мусимо до цього вже готуватися», – заявив перший президент.

За переконанням Леоніда Кравчука, війна у тому вигляді, в якому вона ведеться зараз, завершиться вже найближчим часом.

Окрім того, Л.Кравчук висловив свою думку щодо міжнародних переговорних процесів, внаслідок яких сподіваються припинити військове вторгнення в Україну з боку РФ.

Л.Кравчук заявив, що єдиний історично вирішальний формат переговорів у ці часи може бути лише Будапештський меморандум.

«Треба повернутися до цього формату, інакшого виходу немає. Але чомусь зараз беруться до уваги дрібніші міжнародні договори».

За словами екс-президента, формат Мінських договорів не може стати історично важливим для України, бо нав`язаний Росією та серед учасників чотиристоронніх переговорів є двоє осіб без посад (керівники так званих ЛНР та ДНР – ред.)

 

Нагадаємо, сьогодні з візитом у Львові перебуває Перший Президент України. Він провів зустріч з академічною спільнотою міста на теми нинішньої суспільно-політичної ситуації в Україні, державного будівництва та міжнародних відносин.

Довідка.

Леонід Кравчук – перший Президент України після здобуття державою незалежності у 1991 році (1991–1994).

Фото: telegraf.com.ua та Львівський портал

 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...