ОСТАННІ НОВИНИ

Близько тисячі шахтарів пікетують будівлю адміністрації президента

|

Понад 1 тисячі шахтарів, які прийшли у середу вранці передати свої вимоги керівництву держави, прорвалися крізь охорону на вулиці Банковій біля Адміністрації президента і впритул наблизилися до будівлі. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Згідно з повідомленням, протестувальники голосно стукають шоломами і кричать. Шахтарі поки не висловили свої вимоги, проте ведуть себе агресивно.

Біля будівлі АП вишикувалося кілька кордонів міліції (всього близько 100 осіб). До охорони правопорядку залучено також бійці Нацгвардії.

Як повідомлялося, з`їзд шахтарів, який пройшов у Києві у вівторок, прийняв постанову з вимогою до президента про відставку міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина.

З`їзд шахтарів, у якому взяло участь близько 800 делегатів, також вимагає скликати засідання РНБО, на якому мають бути вироблені заходи з урегулювання кризової ситуації у вугільній галузі.

У постанові з`їзду також міститься звернення про внесення змін до держбюджету України, в якому повинно бути передбачено необхідну кількість витрат на держпідтримку галузі. У разі повного ігнорування постанови з`їзду, шахтарі мають намір підготувати і провести загальноукраїнські страйки.

Як відомо, раніше Демчишин анонсував закриття трьох збиткових шахт найближчим часом. За його словами, Україна зараз контролює 35 шахт з 95, інші знаходяться на окупованих територіях.

Ілюстрація: Львівський портал 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...