ОСТАННІ НОВИНИ

У травні у Львові відбудеться Перший фестиваль нової української музики #SVOЇ

|

15 травня у Львові відбудеться Перший фестиваль нової української музики #SVOЇ. На сцені клубу «Picasso» (вул. Зелена, 88) зберуться молоді гурти, які в Україні створюють якісну музику європейського рівня. Девіз фесту – «Час цінувати своє і #SVOЇ-х!». Про це Львівському порталу інформують організатори фестивалю.

Головна мета фестивалю #SVOЇ – відкриття нових яскравих імен на українській сцені. Жанрових обмежень на #SVOЇ-й сцені не буде. Учасниками музичного марафону будуть групи та виконавці у найрізноманітніших жанрах: від року, поп-року та інді – до джазу, етно, електроніки й інших стилів. Головні критерії отримання перепустки у спільноту #SVOЇ-х – новий, цікавий та якісний музичний продукт, а також українська «прописка». #SVOЇ покликаний стати унікальним майданчиком, який дасть молодим артистам можливість зробити Level UP у власній країні!

«Нова українська музика впевнено виходить за межі інтернет-популярності. Вона стає дедалі якіснішою, тож вартує того, щоб лунати на радіо і в телеефірах, звучати на фестивалях в Україні та за кордоном, – кажуть в оргкомітеті фестивалю #SVOЇ. – Артистам, які тільки починають, потрібна підтримка зі сторони промоутерів. Таку підтримку і генеруватиме фестиваль #SVOЇ, забезпечуючи новим групам виступ на якісній сцені поруч із достойними колегами».

За задумом організаторів, Фестиваль нової української музики #SVOЇ відбуватиметься щонайменше чотири рази на рік та у перспективі пошириться й на інші міста України.

На І фестивалі #SVOЇ 15 травня на сцені львівського клубу «Picasso» зберуться такі гурти та виконавці: 

– «Вагоновожатые» – новий потужний проект, що народився із співпраці Антона Слепакова («И Друг мой Грузовик…»), Валентина Панюти («Lюk») і Станіслава Іващенко («DOK»);

– «Dead Boys Girlfriend» – найгучніший гурт української електронної сцени, автори саундтреку до трилера Любомира Левицького «Тіні незабутих предків»;

– Lika Bugaeva – інді-рок гурт, створений учасницею вокального шоу «Голос країни» з команди Діани Арбеніної;

– «Panivalkova» – чуттєве жіноче тріо з укулеле, перкусією та назвою, яку вигадав Фреді Меркьюрі;

– «5 Vymir» – гурт, творчість якого свого часу відзначив сам Святослав Вакарчук;

– «Lakeway» – прогресивний гурт, що підкорив слухачів відвертістю текстів та чуттєвістю музики;

– Sasha Boole – унікальний мандрівний кантрі-фольк-виконавець.

 

Більше інформації про фестиваль – за хештегом #SVOЇ у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/svoi.festival    //     http://vk.com/svoi.festival

https://instagram.com/svoi.festival    //   https://twitter.com/svoi_festival

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...