ОСТАННІ НОВИНИ

СБУ затримала терористів, які хотіли підірвати потяги з військовослужбовцями

|

Служба Безпеки України знешкодила небезпечну диверсійно-розвідувальну групу, яка намагалася розгорнути свою діяльність в Дніпропетровській області.

Про це у Facebook заявив радник голови СБУ Маркіян Лубківський. 

“Затримана група була одним з відгалужень “ДНР” і готувала вибухи на об’єктах Придніпровської залізниці. Бойовики планували підриви колії під час руху вантажних потягів, а також потягів із військовослужбовцями Збройних Сил України”, — зазначив він. 

За словами радника глави СБУ, на разі затримано трьох осіб, вони дають свідчення.

“Уже встановлено, що лідер диверсантів працював на залізниці у складі бригади т.зв. “мостобудівного поїзду”, яка виконувала ремонтні роботи на залізничних шляхах.  У лютому цього року він запропонував свої “послуги” терористам з так званого “Министерства государственной безопасности “ДНР”. Терористи доручили йому створити диверсійну групу для вчинення вибухів на залізниці”, — поінформував Лубкіський. 

Він зазначив, що зловмисники збирали і передавали бойовикам інформацію про залізничні тунелі, колії, вузли, мости, станції.  Окрім того, члени диверсійної групи підозрюються у підривах та спробах підірвати залізничну колію. Зокрема, у березні цього року на перегоні “Новомосковськ-Самарівка”, якою невдовзі мав прослідувати пасажирський потяг. Тоді вдалося упередити диверсію.

У диверсантів вилучено тротилові шашки, комп`ютерну техніку та засоби зв’язку.

Слідчими розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 та ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України.

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...