ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині почали розробку нового газового родовища

|

У середу, 15 квітня, в селі Облазниця Жидачівського району урочисто розпочали дослідно-промислову розробку Крехівського родовища природного газу, відкритого ще у жовтні 2014 року. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба Львівської ОДА.

У безпосередній близькості тут також експлуатують Тейсарівське, Любешівське і перше в Україні Дашавське газові родовища.

На цій площі вже пробурено три пошуково-розвідувальні свердловини завглибшки 360-500 м. За результатами їх попередньої оцінки, запаси природного газу становлять близько 150 млн. м3.

 

«Це знакова подія не лише для Львівщини, а й для всієї України. Як запевняють геологи, ми натрапили на одне із найбільших покладів газу, і в скорому часі воно звучатиме не гірше, ніж Дашава та інші родовища на Західній Україні.

Завдяки цьому промисловому видобутку ми матимемо можливість стати більш міцнішими в протистоянні з Росією», – зазначив під час урочистостей голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Керівник області також звернув увагу, що до розробки родовища залучено лише український приватний капітал. «Сюди вкладені виключно українські інвестиції, які повинні дати роботу людям та розвивати цей край», – додав він.

 

Як розповів представник ТзОВ «Західнадрасервіс» Степан Козицький, компанія якого здійснює пошуково-розвідувальні роботи, свердловини родовища вже підключені до магістральних газопроводів «Львівтрансгазу». За його словами, загальний обсяг інвестицій становив близько 50 мільйонів гривень. Найближчим часом компанія також планує розпочати буріння ще двох свердловин.

Зазначимо, що з метою подачі газу споживачам ТзОВ «Західнадрасервіс» упродовж 2014-2015 років побудувало газопроводи діаметром76 ммі108 ммзагальною довжиною4,38 км., а також газорозподільчу станцію для очищення газу від вологи та механічних домішків.

Фото: ЛОДА 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...