ОСТАННІ НОВИНИ

Російські журналісти зібрали шокуючі докази розстрілів українських полонених бойовиками

|

Російському телеканалу “Дождь” вдалося дізнатися про нові докази вбивств українських полонених бойовиками терористичної “ДНР”. Про це у вечірньому ефірі розповів журналіст телеканалу Тимур Олевський, передає ТСН.

Журналіст вказав на той факт, що під час так званого параду полонених у Донецьку один з бойовиків відсунув кілька людей від полонених українських бійців зі словами “вистачить йому розстрілу”. Також він звернув увагу на відеозапис бойовиків, на якому показана вантажівка з українцями, свого часу захоплена проросійськими силами.

На відео також видно, як бойовики цинічно вбивають пораненого українського бійця.

При цьому на записі чути, що принаймні один з терористів виступає проти вбивства українського полоненого. На кадрах чути фразу “не вали, не вали його!”. Але інший бойовик не слухає прохань свого “колеги” й після цього лунає постріл, який чітко чути.

Журналісти “Дождя” зазначають, що йдеться про ситуацію 9 лютого цього року, коли бійці 30-ї механізованої бригади потрапили під обстріл під Дебальцевим. Канал ідентифікував трьох українських військових, і констатував, що як мінімум двоє з них були живими на момент проведення зйомки.

Кілька тижнів тому, за даними «Дождя», українські волонтери забрали їхні тіла з моргу Донецька. При цьому в поліції ДНР” повідомили, що українці нібито загинули під час бойових дій, і про можливий розстріл вони нічого не знають.

У зв`язку з цим телеканал звернувся до анонімних представників Міноборони України та угруповань бойовиків, отримавши підтвердження про те, що вбивство полонених – це правда.

Нагадаємо, нещодавно бойовик Моторола зізнався у розстрілі полонених: Хочу – убиваю, хочу – ні. Як відомо, він розповів про розстріл 15 українських військових полонених.

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...