ОСТАННІ НОВИНИ

Дрогобич і Борислав – аутсайдери соціально-економічного розвитку на Львівщині

|

Станом на перше квітня у рейтингу соціально-економічного розвитку районів та міст обласного значення Львівської області у лідери вийшли чотири райони. Це  Пустомитівщина, Яворівщина, Жовківщина та Стрийщина. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба Львівської ОДА з посиланням на дані директора департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості ЛОДА Василя Лозинського.

Натомість аутсайдерами є Жидачівський, Дрогобицький та Турківський райони.

За словами В.Лозинського, щомісячна оцінка наразі складається із 14 показників. Із цього числа три є абсолютно новими порівняно з минулим місяцем. Це гаряча лінія, співвідношення зареєстрованих та знятих із реєстрації підприємців та середня заробітна плата.

Відтак у лідери вийшов Пустомитівський район, який очолив першу п’ятірку районів за 10-ма показниками із 14-ти. В основному це бюджетні та податкові індикатори.

Василь Лозинський також зазначив, що рейтинг міст обласного значення прогнозовано очолює Львів, а от останні місця посіли Борислав та Дрогобич.

«Із найбільших зрушень у рейтинговій оцінці треба виокремити друге місце Червонограда, який ще місяць тому був останнім. Виплачено борги зі зарплати, місто найкраще виконує бюджет, збирає більше за інші міста акцизу на одиницю населення та має найвищу зарплату», – резюмував В.Лозинський.

Фото: drohobych.com.ua

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...