ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні офіційно зафіксовано 683 мільйонери

|

Протягом перших трьох місяців поточного року громадянами України подано майже 194 тис. декларацій про майновий стан і доходи за минулий рік. На сьогодні дохід понад 1 млн грн. задекларували 683 громадянина, що на 3% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі державної фіскальної служби України.

За даними відомства, загальна сума задекларованих доходів склала 13,8 млрд. грн., визначено до сплати податку на доходи фізичних осіб – 289,8 млн. грн. Порівняно з минулим роком ці показники збільшились на 18% та 12% відповідно.

Найбільшу кількість декларацій подано у Запорізькій, Миколаївській, Дніпропетровській та Харківській областях. За видами доходів найбільше громадянами декларувались доходи від заробітної плати (4,2 млрд. грн.), від успадкованого або отриманого в дарунок майна (3,7 млрд. грн.), інші доходи (3,5 млрд. грн.) та від продажу нерухомого (рухомого) майна (1,1 млрд. грн.).

Станом на 1 квітня 2015 року дохід понад 1 млн. грн.. задекларували 683 громадянина, що на 3% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Правом на отримання податкової знижки скористалися понад 53 тис. осіб, сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню, складає 71,9 млн. грн.

Як відомо граничним строком подання декларації є 30 квітня.

Фото: ukrainian.voanews.com 

 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...