ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові засудили чоловіка, який ухилився від мобілізації

|

Прокуратурою Сихівського району Львова підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 43-річного жителя міста, який ухилявся від призову за мобілізацією. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівщини.

Останній, отримавши повістку, без поважних причин у визначений час не прибув до Галицько-Франківського об’єднаного районного військового комісаріату. Судом затверджено укладену між прокурором та обвинуваченим угоду про визнання винуватості, та визнано вказаного громадянина винним у вчиненні кримінального правопорушення за ст. 336 КК України (ухилення від призову за мобілізацією).

Йому призначено покарання у вигляді 2 років позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік. Загалом, з початку дії Указу Президента України “Про часткову мобілізацію”, до судів скеровано уже шість обвинувальних актів стосовно осіб, які ухилялись від призову за мобілізацією.

На цей час триває розслідування у 68 кримінальних провадженнях за фактами вчинення аналогічних кримінальних правопорушень, а також у п’яти провадженнях за ч.1 ст. 114-1 КК України (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань).

 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...