ОСТАННІ НОВИНИ

Впродовж березня 14 підприємств Львівщини ліквідували борги з заробітної плати

|

Упродовж березня 2015 року на підприємствах-боржниках Львівщини сума заборгованості зменшилася на 27,1 мільйона гривень. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василь Мартиняк, поінформували Львівському порталу у прес-службі ЛОДА.

За його словами, загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в області станом на 7 квітня 2015 року становить 78,9 млн. грн.

Найбільше погасили борги зі заробітної плати у Сокальському районі (на 36,1%) та у Червонограді (на 43,3%) – головно перед шахтарями.

Упродовж березня 2015 року 14 підприємств ліквідували наявні борги зі заробітної плати на суму 4,2 млн. грн. Зокрема, ЛКП “Львівелектротранс”, ПАТ БМУ №1, ДП “Укрзахідпроектреставрація”, вузлова лікарня станції “Стрий”, ТзДВ “Миколаївцемремонт” та інші.

Окрім цього, 44 підприємства зменшили борги на суму 28,8 млн. грн. Найбільші суми заборгованої заробітної плати виплачено у ДП “Львіввугілля” та його структурних підрозділах, ДП “Львівоблавтодор” та його філіях, ДП СКК “Моршинкурорт”, Старсамбірському ДЛГП “Галсільліс” та інших.

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...