ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра знову примусово «виселятимуть» аптеку з комунального приміщення

|

Завтра, 8 квітня, відбудеться примусове виконання рішення суду про виселення ТзОВ «Горицвіт» з незаконно займаного приміщення комунальної власності. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

Відповідно до рішення Господарського суду Львівської області від 22.12.2014 року (справа № 914/2042/14), Галицький відділ державної виконавчої служби Львівського міського управління юстиції 8 квітня 2015 року о 10:00 год. буде проводити примусове звільнення та повернення комунальній 1-й міській поліклініці м. Львова нежитлові приміщення, загальною площею 88,6 кв.м., що знаходяться за адресою: м. Львів, вул. Руська, 20.

Як раніше повідомляли в управлінні молоді, сім’ї та спорту ЛМР, у частині приміщення на вул. Руській, 20 у Львові розташований спортивний зал ДЮСШ «Галеон», який є на балансі Комунальної 1-ї міської поліклініки. У цьому спортивному залі проводять заняття із фехтування та гімнастики. Частина приміщення до 2009 року перебувала в оренді ТзОВ «Горицвіт», але опісля договір оренди з управлінням комунальної власності не продовжено, проте аптека відмовилася вивільняти приміщення та звернулася до суду про продовження даного договору.

Відповідно до рішення Вищого господарського суду, договір оренди на це приміщення у аптеки мав би закінчитися ще у березні 2014 року, але навіть після цього терміну аптека і надалі розташована у даному приміщенні. Зважаючи на це, Львівська міська рада подала позов про виселення підприємця з незаконно займаного приміщення. Відтак, 28.01.2015 року ухвалою Львівського апеляційного господарського суду було залишено в силі рішення Господарського суду про вивільнення ТзОВ «Горицвіт» нежитлових приміщень на вул. Руській, 20.

Нагадаємо, 3 квітня мало відбутися примусове виконання рішення суду про виселення ТзОВ «Горицвіт» з незаконно займаного приміщення комунальної власності Львова, однак, дане рішення не змогли привести у дію

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...