ОСТАННІ НОВИНИ

До Львова з’їдеться християнська молодь

|

У липні цього року тисячі молодих людей з’їдуться до Львова на всеукраїнський з’їзд молоді «Вітер На-Дії». З’їзд триватиме чотири дні та збере молодих людей, які прагнуть духовного та особистісного розвитку з усієї України та з-закордону. Подію, яка відбудеться 23-26 липня 2015 року, організовує Комісія у справах молоді Української Греко-Католицької Церкви. З’їзд стане одним із кроків у підготовці до Світового дня молоді, що відбудеться у 2016 році у Кракові. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Всеукраїнський з’їзд «Вітер На-Дії» відбудеться в Україні вже вдруге. Цього року організатори очікують більше трьох тисяч учасників. Молоді люди, які приїдуть з різних регіонів, житимуть у львівських сім’ях та у спеціальному містечку «Вітру На-Дії». Їх прийматимуть найактивніші парафії  УГКЦ Львова.

Чотириденна програма дозволить молоді познайомитися зі Львовом, взяти участь у концертах сучасної молодіжної християнської музики, навчитися нових навиків під час тренінгів та майстер-класів, а також проявити свої таланти.

Під час з’їзду працюватимуть різноманітні майстерні, де можна буде вчитися виготовляти вироби власними руками. Також працюватиме Відкритий університет з цікавими спікерами, відбуватимуться ігри та конкурси.

«Ідея є в тому, щоби дати можливість молоді зустрітися. Хтось вдома, хтось на парафії, але ми всі варимося в своєму колі, і дуже рідко виходимо назовні, а тут є нагода поспілкуватися, познайомитися. Це унікальна подія, яка може для багатьох стати визначальною, підказати подальший шлях», – розповідає голова комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростислав Пендюк.  

Вже незабаром буде відкрита рання реєстрація на участь у з’їзді.

Всеукраїнський з`їзд молоді «Вітер На-Дії» – це з`їзд Вільних, Ініціативних, Творчих, Енергійних, Радісних молодих людей, які через свої вчинки любові запалюють серця інших надією! “Вітер На-Дії” – головна подія літа для молоді, яка прагне розвитку, подія, яка допоможе визначитись, куди йти далі, допоможе знайти нових друзів. “Вітер На-Дії” – це унікальний майданчик духовного розвитку для кожного. «Вітер На-Дії» може змінити тебе!

 
Ілюстрація velychlviv.com 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...