ОСТАННІ НОВИНИ

Ярош став радником начальника Генштабу ЗСУ

|

Начальник Генерального штабу Віктор Муженко і глава українського Добровольчого корпусу домовилися про призначення Дмитра Яроша радником головнокомандувача ЗСУ. Про це Муженко і Ярош домовилися вчора під час зустрічі в Генеральному штабі ЗСУ, поінформували Львівському порталу у прес-службі Міністерства оборони України.

Також визначено формат спільних дій ДУК із Збройними Силами України.

“Ціла когорта талановитих бойових командирів отримала підвищення за останні тижні. Ми також цінуємо значний внесок всіх добровольчих батальйонів у спільну справу захисту Батьківщини від агресора зі сходу. Бійці ДУК у багатьох боях гідно проявили свою високу мотивацію і бойовий дух. Їх досвід і знання будуть працювати на розвиток Збройних сил. Ми розуміємо потреби змін і підвищення ефективності на всіх ланках роботи армії. Ми також розглядаємо різні моделі розвитку резервних підрозділів Збройних сил. Ми будемо розробляти проекти змін і втілювати їх у життя, незважаючи на зовнішню агресію і внутрішній опір тих, хто реформ не хоче”, – сказав Муженко.

“ДУК, виконуючи спільну з армією завдання, готовий підкорятися армійському керівництву в питаннях, пов`язаних з обороною країни від зовнішнього ворога і дає можливість кожному патріоту захищати Україну. Хтось мобілізується в армію, а хтось йде у волонтери. У той же час велика частина добровольців, які з різних причин не можуть воювати безперервно, але готові воювати на ротаційній основі. Ми будемо шукати також законодавче відображення цих реалій ведення війни, у тому числі і для побудови соціального захисту таких бійців і їх сімей”, – сказав Ярош.

 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...