ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині засудили батька-тирана

|

У Львівській області батько-тиран мало не довів свою доньку до суїциду. Чоловіка звинуватили у злісному невиконанні батьківських обов’язків і покарали двома роками обмеження волі, з іспитовим строком один рік. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Прокуратурою Пустомитівського району підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно 51-річного жителя одного з сіл району, який підозрювався у вчиненні кримінального правопорушення за ст.166 КК України (злісне невиконання обов`язків по догляду за дитиною).

Як зазначили в прокуратурі, останній систематично знущався над своєю сім’єю. Зокрема, чоловік зчиняючи сімейні сварки з дружиною, кричав, принижував та погрожував їй фізичною розправою, при цьому примушував бути присутньою свою неповнолітню доньку. Як наслідок, завдав 14-річній дитині психотравму, яка згідно з висновками судово-психіатричної експертизи належить до середнього ступеня тяжкості за ознаками тривалого розладу здоров’я. Дівчина неодноразово втікала з дому, у неї виникав шоковий стан, стреси та суїцидальні наміри.

Вироком суду цього громадянина визнано винним у скоєнні злочину за ст.166 КК України та призначено покарання у вигляді двох років обмеження волі, з іспитовим строком один рік.

 

 

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...