ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові затримали дует сутенерів

|

Працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУ МВС України у Львівській області викрили двох осіб, котрі організували злочинний «бізнес» з надання платних сексуальних послуг та втягували дівчат у заняття проституцією. Про це Львівському порталу повідомили у ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області.

За даними міліції, затримані – 44-річний чоловік та 24-річна жінка, на території Залізничного району Львова, які організували «фірму» з надання клієнтам-чоловікам платних сексуальних послуг.

Організатори чітко поділили між собою обов’язки: жінка підбирала дівчат, організовувала для них тимчасове житло та забезпечувала клієнтами, а чоловік розвозив повій на виклики та охороняв їх. До зайняття проституцією сутенери залучили сімох дівчат. Діяльність «фірми» організатори рекламували у мережі Інтернет, а також за допомогою листівок та візитних карток з номерами телефонів, за якими можна було «замовити» повій.

«Дівчат підбирали з тих, котрі були у скрутному фінансовому становищі, без постійної роботи. Деякі з них раніше вже займались проституцією. Сутенери забезпечували «працівниць» тимчасовим житлом та клієнтами, возили їх на виклики і охороняли, а за це повії віддавали сутенерам половину заробленого», – розповів начальник Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Ігор Сидорук.

За годину «роботи» клієнти платили повіям від 600 до 1200 гривень. Зазвичай, виїжджаючи до клієнта, сутенер брав з собою трьох дівчат – щоб забезпечити «асортимент». Клієнт вибирав повію і, доки вони розважалися, сутенер з іншими дівчатами чекали їх у автомобілі.

Саме під час такого очікування, 1 квітня близько 20.00 правоохоронці затримали організатора злочинного «бізнесу». Невдовзі по тому затримали і його «бізнес-партнерку».

Відкрито кримінальне провадження за сутенерство та втягнення особи у зайняття проституцією. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до семи років.

Ілюстрація: 33kanal.com

 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...