ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра над Ратушею урочисто піднімуть Державний прапор

|

Завтра, 3 квітня, львів’яни відзначатимуть 25-ту річницю відновлення української національної влади у Львові та підняття Національного синьо-жовтого прапора над вежею Ратуші. Розпочнеться захід о 12.00 год. молитвою за місто у церкві Преображення Господнього (вул. Краківська, 21).

Очолить молебень владика Венедикт, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ. Крім того, у Церкві відбудеться освячення Державного прапора.

Опісля прапор перенесуть на площу Ринок, де урочисто піднімуть над Ратушею та спільно виконають гімн України.

«Цьогоріч річниця підняття Державного прапора над Львівською ратушею випадає на Страсну п’ятницю для римо-католицької громади міста. У зв’язку з цим, було прийняте рішення розпочати відзначення цієї історичної події з молитви. Запрошуємо усіх львів’ян спільно пригадати та відзначити таку доленосну сторінку історії нашого міста та всієї України, щоб разом відчути дух волі і незалежності», – зазначає Євген Бойко, керівник управління внутрішньої політики ЛМР.

Участь у заході візьмуть почесні львів’яни, духовенство, школярі міста, депутати, міський голова Львова та працівники міської ради.

Фото: Львівський портал 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...