ОСТАННІ НОВИНИ

Львівщина прихистила біженців із країн Близького Сходу, Африки та Росії

|

За 23 роки незалежності України у міграційній службі Львівської області знаходяться на обліку 47 осіб, яким надано статус біженця та сім іноземців, які отримали статус осіб, що потребують додаткового захисту. Переважно це іноземці з країн Близького Сходу, Африки та Росії. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Головного управління ДМСУ у Львівській області.

11 жінок та 43 чоловіки, звернулися у службу з різних причин. Когось переслідували на батьківщині за національність чи колір шкіри, когось – за політичні переконання чи віру.

Семеро, осіб, які потребують додаткового захисту, – це люди котрі рятувалися від військових конфліктів, що тривають на їх батьківщині.

Цьогоріч такий статус на Львівщині отримав студент-сирієць одного із львівських вишів. У Сирійській Арабській Республіці й досі триває внутрішній збройний конфлікт і молодий чоловік не хоче повертатися в країну, де небезпечно.

Усі іноземці адаптувалися, чудово володіють українською мовою та цілком інтегрувалися в суспільстві: знайшли житло та роботу, що дає їм можливість не сподіватися на допомогу держави.

Рішення про надання статусу біженця чи особи, яка потребує тимчасового захисту приймає ДМС України в Києві за рекомендаційним поданням місцевої міграційної служби.

Ілюстрація intvua.com 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...