ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині для воїнів АТО приготували майже півтисячі земельних наділів

|

Львівська облдержадміністрація віднайшла для учасників АТО 470 земельних ділянок у прилеглих до Львова населених пунктах. З них 120 наділів обіцяють передати військовим вже протягом цього місяця. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Про це сьогодні, 1 квітня, на прес-конференції розповів начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської ОДА Володимир Лаврін.

«До нас звернулася Львівська міська рада щодо сприяння виділення земель учасникам АТО біля Львова, оскільки у місті вільні ділянки фактично відсутні.

Наше управління проаналізувало 96 населених пунктів у 30-кілометровій зоні навколо Львова. За результатами аналізу, вже двадцять земельних ділянок мають отримати військовослужбовці на цьому тижні», – зазначив чиновник.

За його словами, у Пустомитах знайшли − 12 ділянок, у селі Вовків − 5 ділянок та у селі Підгірне − 3 ділянки. Протягом квітня 120 ділянок також знайдуть своїх власників.

Наразі ж облдержадміністрація спільно з райдержадміністраціями продовжує пошук ще приблизно 800 ділянок для забезпечення повної потреби учасників АТО зі Львова. 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...