ОСТАННІ НОВИНИ

До розстрілів на Інститутській причетні «беркутівці» з «групи Садовника» – звіт РЄ

|

Бійці спецпідрозділу «Беркут» відповідальні за більшість убивств, скоєних 20 лютого на вулиці Інститутській у Києві. Такі дані містяться у звіті Міжнародної дорадчої групи, що діє за мандатом генсека Ради Європи, пише Європейська правда.

«Судячи з матеріалів справи, відповідальність за більшість вбивств, скоєних 20 лютого 2014 року, може бути покладено на співробітників «Беркуту»… Аналіз сотень годин відеозаписів та матеріалів з інтернету дозволив встановити 21-24 співробітників «Беркуту», які стріляли в учасників акцій протесту, що піднімалися вулицею Інститутською», – стверджується в документі.

За даними звіту, «ніхто зі співробітників не міг застосовувати зброю без наказу їхнього керівника, пана Садовника».

В документі зазначено, що більшість демонстрантів, що загинули 20 лютого, отримали поранення з автоматів Калашнікова калібру 7,62*39, який був у наявності у бійців «Беркуту».

«Встановлено, що група Садовника отримала приблизно 20 автоматів АКС-47 такого калібру, ці автомати не було повернуто до місця зберігання, вони зникли», – йдеться в документі.

«В ході розслідування за допомогою аналізу траєкторії куль було встановлено, що понад 30 осіб було застрелено з-поза бетонної барикади біля виходу зі станції метро «Хрещатик» на вулиці Інститутській, що співвідноситься з численними записами в мережі інтернет, на яких видно, як співробітники «Беркуту» в уніформі з жовтими пов`язками стріляють з цього місця», – наводяться у звіті МДГ дані офіційного розслідування, які досі не публікувалися.

 Ілюстрація goloskarpat.info

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...