ОСТАННІ НОВИНИ

Прокуратури та правоохоронці Пустомитівщини свідомо «закривали очі» на злочини

|

Прокуратурою Львівської області виявлено численні порушення закону в діяльності Пустомитівського райвідділу міліції та прокуратури району. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі відомства.

У зв’язку із систематичними скаргами громадян на бездіяльність Пустомитівського РВ ГУ МВС України у Львівській області щодо розслідування та розкриття злочинів та відсутності належного прокурорського нагляду зі сторони прокурора Пустомитівського району, прокуратурою Львівської області проводиться перевірка додержання вимог КПК України, Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність» та інших нормативно-правових актів у вказаних правоохоронних органах.

З’ясовано, що працівники райвідділу міліції ігнорують вимоги чинного законодавства при розгляді та реєстрації звернень громадян про кримінальні правопорушення. Так, останніх схиляють до відмови від написання відповідних заяв про злочини, переконуючи в безперспективності їх розкриття та притягнення до відповідальності винних осіб.

Також встановлено випадки, коли правоохоронці за такими заявами взагалі не проводили огляду місця події та не складали відповідних процесуальних документів.

Наразі прокуратурою області уже виявлено вісім фактів укриття злочинів шляхом їх не реєстрації, прийняття незаконних рішень про закриття кримінальних проваджень, у тому числі внаслідок перекручування та недостовірного відображення подій, що мали місце під час вчинення кримінального правопорушення.

Усім порушенням вимог чинного законодавства в діяльності Пустомитівського РВ ГУ МВС України у Львівській області, а також прорахункам в організації прокурорського нагляду за цим райвідділом міліції, прокуратурою області буде надана принципова оцінка.

 
Ілюстрація pentagon.in.ua 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...