ОСТАННІ НОВИНИ

Шахтарі Червонограда сьогодні не перекриватимуть дорогу

|

Сьогодні, 27 березня, о 8.00 голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з шахтарями у Червонограді, які зібралися на головній площі міста. Про це Львівському порталу повідомили у пес-службі ЛОДА.

За результатами цієї зустрічі, шахтарі вирішили не вдаватися до перекриття доріг, очікуючи до кінця дня надходжень коштів.

Нагадаємо, що до кінця цього тижня шахтарям, які працюють на шахтах ДП “Львіввугілля”, повинні виплатити ще 63 мільйони гривень заборгованості з заробітної плати. Про це повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка за результатами зустрічі з прем`єр-міністром України Арсенієм Яценюком та участі у засіданні уряду 24 березня.

За його словами, після прийняття цього питання Кабінетом Міністрів України, Арсеній Яценюк доручив міністерству фінансів та міністерству енергетики та вугільної промисловості до кінця цього тижня перерахувати 63 мільйони гривень. Зважаючи на це, керівництву ДП “Львіввугілля” необхідно переконати шахтарів повертатися до роботи, оскільки один день простою – це 3 млн гривень втрат. Напередодні гірникам надійшло 35 мільйонів гривень заборгованості, виплату яких Олег Синютка обіцяв під час зустрічі із шахтарями у понеділок, 23 березня.

 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...