ОСТАННІ НОВИНИ

Шахтарів просять вийти на роботу. Обіцяють виплатити ще 63 мільйони

|

До кінця цього тижня шахтарям, які працюють на шахтах ДП «Львіввугілля», повинні виплатити ще 63 мільйони гривень заборгованості з заробітної плати. Про це повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка за результатами зустрічі з прем`єр-міністром України Арсенієм Яценюком та участі у засіданні уряду, яке відбулося 24 березня. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

За його словами, після прийняття цього питання Кабінетом Міністрів України, Арсеній Яценюк доручив міністерству фінансів та міністерству енергетики та вугільної промисловості до кінця цього тижня перерахувати 63 мільйони гривень.

Зважаючи на це, керівництву ДП «Львіввугілля» необхідно переконати шахтарів повертатися до роботи, оскільки один день простою – це 3 млн гривень втрат.

Нагадаємо, що до сьогодні шахтарям надійшло 35 мільйонів гривень заборгованості, виплату яких Олег Синютка обіцяв під час зустрічі із шахтарями у понеділок, 23 березня.

Фото: Львівський портал

 

                                                                                                                                                

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...