ОСТАННІ НОВИНИ

Басманний суд відхилив скаргу захисту Савченко

|

Суддя Басманного суду Артур Карпов відхилив скаргу захисту української льотчиці, депутата Верховної Ради Надії Савченко на об`єднання порушених стосовно неї кримінальних справ. Про це пише УП з посиланням на Грани.ру.

За даними видання Савченко пред`явили обвинувачення за частиною 5 статті 33, пунктами “а”, “б”, “е”, “ж” і “л” частини 2 статті 105 КК (сприяння у вбивстві загально небезпечним способом двох і більше осіб у зв`язку із здійсненням ними службової діяльності з мотивів політичної ненависті, скоєному групою осіб).

Пізніше ФСБ порушила щодо Савченко кримінальну справу за фактом незаконного перетину кордону (частина 1 статті 322 КК).

Крім того, у матеріалах справи також виявилося згадування статті 356 (застосування заборонених засобів і методів ведення війни). Оголошуючи рішення, Карпов підтвердив “технічну помилку” в частині обвинувачення Савченко за цією статтею.

Савченко, яка поновила голодування, особисто була присутня на засіданні.

Напередодні вона подала відповідну заяву і заборонила адвокатам брати участь у процесі за її відсутності.

Як повідомив адвокат Марк Фейгін, зараз Савченко важить 53 кілограми. Проте в Басманному суді клітку із заручницею охороняли більше десяти поліцейських.

Журналістам, присутнім у залі суду, заборонили спілкуватися з Савченко. Вони були змушені мовчати, не відповідаючи на її запитання.

Фото: dt.ua

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...