ОСТАННІ НОВИНИ

У Львівському ветуніверситеті – «День відкритих дверей»

|

29 березня, у неділю, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького запрошує усіх бажаючих побувати на Дні відкритих дверей. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛНУВМ та БТ.

У програмі заходу передбачено ознайомлення з умовами прийому до ВНЗ, спілкування з ректором університету та деканами, представниками студентського профкому. Учні та їх батьки, інші гості матимуть змогу відвідати музеї університету, ознайомитись з роботою кафедр та факультетів, відвідати лабораторії.

Початок заходів: 12.00 год., актова зала, вул. Пекарська, 50.

Нині Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій готує фахівців із 15 спеціальностей, а саме: ветеринарна медицина; технологія виробництва і переробки продукції тваринництва; водні біоресурси та аквакультура; харчові технології та інженерія; технологія зберігання, консервування та переробки м’яса; технологія зберігання, консервування та переробки молока; технології жирів і жирозамінників; якість, стандартизація та сертифікація; біотехнологія; маркетинг; менеджмент; екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування; економіка довкілля і природних ресурсів; менеджмент організацій і адміністрування; менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.

Сьогодні підготовка спеціалістів в університеті ведеться на 35 кафедрах чотирьох факультетів денного і одному факультеті заочного навчання. Щороку університет випускає понад одну тисячу висококваліфікованих спеціалістів для народного господарства та бізнесу, його кафедри оснащені сучасним обладнанням і лабораторною технікою.

Університет здійснює активні міжнародні обміни та співпрацює з багатьма іноземними навчальними закладами Польщі, США, Угорщини. Спільно з Люблінським природничим університетом (Польща) реалізовується грант Європейського Союзу «Ветеринарна школа передової діагностичної техніки зі спеціалізованими лабораторіями» на загальну суму 1,5 млн. євро. Завдяки цьому в університеті будується ветеринарна клініка для дрібних тварин, встановлено унікальний цифровий рентгенівський кабінет найвищого світового рівня,  два десятки сучасних цифрових мікроскопів, працює пересувна ветеринарна лабораторія та закуплено іншу техніку.

Загрузка...

Загрузка...