ОСТАННІ НОВИНИ

У Львівському ветуніверситеті – «День відкритих дверей»

|

29 березня, у неділю, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького запрошує усіх бажаючих побувати на Дні відкритих дверей. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛНУВМ та БТ.

У програмі заходу передбачено ознайомлення з умовами прийому до ВНЗ, спілкування з ректором університету та деканами, представниками студентського профкому. Учні та їх батьки, інші гості матимуть змогу відвідати музеї університету, ознайомитись з роботою кафедр та факультетів, відвідати лабораторії.

Початок заходів: 12.00 год., актова зала, вул. Пекарська, 50.

Нині Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій готує фахівців із 15 спеціальностей, а саме: ветеринарна медицина; технологія виробництва і переробки продукції тваринництва; водні біоресурси та аквакультура; харчові технології та інженерія; технологія зберігання, консервування та переробки м’яса; технологія зберігання, консервування та переробки молока; технології жирів і жирозамінників; якість, стандартизація та сертифікація; біотехнологія; маркетинг; менеджмент; екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування; економіка довкілля і природних ресурсів; менеджмент організацій і адміністрування; менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.

Сьогодні підготовка спеціалістів в університеті ведеться на 35 кафедрах чотирьох факультетів денного і одному факультеті заочного навчання. Щороку університет випускає понад одну тисячу висококваліфікованих спеціалістів для народного господарства та бізнесу, його кафедри оснащені сучасним обладнанням і лабораторною технікою.

Університет здійснює активні міжнародні обміни та співпрацює з багатьма іноземними навчальними закладами Польщі, США, Угорщини. Спільно з Люблінським природничим університетом (Польща) реалізовується грант Європейського Союзу «Ветеринарна школа передової діагностичної техніки зі спеціалізованими лабораторіями» на загальну суму 1,5 млн. євро. Завдяки цьому в університеті будується ветеринарна клініка для дрібних тварин, встановлено унікальний цифровий рентгенівський кабінет найвищого світового рівня,  два десятки сучасних цифрових мікроскопів, працює пересувна ветеринарна лабораторія та закуплено іншу техніку.

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...