ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині розслідують 75 кримінальних проваджень за фактом ухилення від мобілізації

|

Одним із пріоритетних напрямків роботи прокуратури Львівської області є забезпечення додержання вимог законодавства під час проведення мобілізаційної підготовки та підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Зокрема, на особливому контролі прокуратури перебуває стан боротьби кримінально-правовими засобами з випадками ухилення громадян від призову за мобілізацією.

Так, з часу дії Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» від 15.01.2015 до судів скеровано чотири обвинувальні акти стосовно осіб, які ухилялись від призову.

Водночас триває розслідування у 75 кримінальних провадженнях за фактами вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст.336 КК України (ухилення від призову за мобілізацією).

Ще чотири кримінальні провадження зареєстровано за ч.1 ст. 114-1 КК України (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань).

Крім цього, складено протоколи стосовно двох осіб за ст. 210-1 КУпАП за фактами порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію.

«Прокурорами налагоджено постійний обмін інформацією з військовими комісаріатами стосовно осіб, які підлягають мобілізації, тих, кому надана відстрочка від мобілізації, а також фактів прийняття військово-лікарськими комісіями рішень про визнання військовозобов’язаних непридатними до військової служби, відмови посадовими особами забезпечувати в установленому порядку виділення тимчасово будівель, споруд, земельних ділянок, матеріально-технічних засобів Збройним Силам України відповідно до мобілізаційних планів тощо», – зазначили у прес-службі відомства.

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...