ОСТАННІ НОВИНИ

«Укрпошта» заманює українців оформленням субсидій

|

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» закликає українців оформляти субсидії через її структуру. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі «Укрпошти».

«Якщо Вам необхідно оформити житлову субсидію і Ви не маєте бажання і часу стояти в чергах, то Укрпошта стане для Вас надійним партнером у вирішенні даного питання. Звернувшись до будь-якого відділення, Ви маєте можливість отримати кваліфіковану консультацію та необхідну інформацію про запитувану послугу, а також реєстрованим поштовим відправленням направити документи на отримання необхідної послуги на адресу суб’єкта її надання», – йдеться у повідомленні прес-служби.

28 лютого 2015 року на засіданні Уряду Міністр соціальної політики України Павло Розенко презентував нову систему надання субсидій малозабезпеченим громадянам України.

Удосконалений механізм надання населенню житлових субсидій, що пов’язаний із реформуванням системи адресного надання соціальної допомоги створює новий підхід до оформлення пільг та субсидій.

«Перевагами нового порядку надання субсидій є спрощений механізм подачі документів. Для того, щоб подати документи для призначення субсидії (заява про призначення житлової субсидії та декларація про доходи і витрати) людині не потрібно буде йти до управління соціального захисту населення, а зробити це можна у будь-якому відділенні поштового зв’язку Укрпошти», – зазначив в.о. генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Ігор Ткачук.

Додамо, що детальніше про оформлення субсидій можна дізнатись у матеріалі Львівського порталу «Як оформити житлові субсидії по-новому».

 
Ілюстрація zolochiv.inf.ua 

 

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...