ОСТАННІ НОВИНИ

Суддя з Донецька «підтримує рішення виконкому Садового» про утиски пільговиків

|

Учасник АТО у судовому порядку вимагає скасувати рішення виконавчого комітету Львівської міськради щодо обмеження часу безкоштовного проїзду в маршруті пільговиків. Однак новий суддя Галицького райсуду, яку нещодавно перевели до Львова з Донеччини, відмовила у задоволенні клопотання про забезпечення позову, у якому він просив зупинити дію рішення виконкому до набрання постановою суду законної сили. Наступне засідання у справі призначили на 31 березня 2015 року о 14:30. Про це на своїй сторінці у  facebook повідомив депутат Львівської міськради, голова фракції ВО «Свобода» Любомир Мельничук, передає кореспондент Львівського порталу.

«Нині отримав ухвалу суду у справі за позовом учасника АТО-пільговика керівника медслужби батальйону “Січ” свободівця Костянтина Василькевича, у ньому він вимагає скасувати рішення виконкому Садового про обмеження часу проїзду пільговиків у міському автотранспорті.

Ця справа потрапила до нової судді Галицького районного суду Людмили Фролової, колишньої голови Торезького міського суду Донецької області, яку буквально нещодавно перевели до Львова. 
19 березня без попереднього повідомлення Костянтинові відмовили у задоволенні клопотання про забезпечення позову, у якому він просив зупинити дію рішення виконкому до набрання постановою суду законної сили.

 

Засідання у справі призначили на 31 березня 2015 року о 14:30.
Думаю, наступне засідання навідають учасники АТО, інваліди, чорнобильці та інші пільговики!
Це ганебне рішення Садового негайно треба скасувати!», – написав Л.Мельничук.

 

Фото: facebook Л.Мельничука

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...