ОСТАННІ НОВИНИ

Шахтарі погрожують перекрити міжнародну трасу на Раву-Руську

|

Якщо у найближчі дні не надійдуть кошти для погашення заборгованості із заробітної плати, гірники погрожують перекрити міжнародну трасу, що веде зі Львова до пункту пропуску Рава-Руська. Про це Львівському порталу повідомило джерело в ініціативній групі шахтарів.

Зараз на центральній площі Червонограда триває шахтарський мітинг. Там гірники отримують найсвіжішу інформацію щодо вирішення проблем із погашенням заборгованості та координують свої подальші дії.

Як відомо, за січень гірникам виплатили лише 10% заборгованої зарплати. Відтак сьогоднішня заборгованість сягає майже 190 мільйонів гривень.

Раніше Львівський портал повідомляв, що львівські шахти припиняють свою роботу та зупиняють відвантаження вугілля. Страйк шахтарів триватиме до повного погашення боргів із зарплати. А задля підтримки життєдіяльності шахт робота здійснюватиметься у черговому режимі.

Впродовж двох днів, 2 – 3 березня, шахтарі зі всієї України, а також шахт Львівщини пікетували Кабмін, а згодом Верховну Раду України. Головні вимоги гірників: покрити заборгованість із зарплат та виділити кошти з бюджету на програму реформування вугільної галузі України.

Також шахтарі Львівщини майже добу блокували рух транспорту при в’їзді в місто Червоноград. У такий спосіб шахтарі протестували проти припинення державної фінансової підтримки вугільної галузі Західної України.

10 березня шахтарі Червонограда призупинили акцію протесту. Під час мітингу цього дня технічний директор-перший заступник генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов повідомив, що на рахунки поступили кошти і найближчим часом заборгованість за грудень буде погашено.

Очевидно проблеми шахтарів залишились не вирішеними, відтак вони знову вдались до акції протесту.

Фото: Львівський портал

 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...