ОСТАННІ НОВИНИ

Росія погрожує європейським країнам ядерною атакою

|

Посол Росії  в Данії заявив, що країна може стати метою для можливої ​​ядерної атаки РФ. Це станеться у випадку, якщо Данія увіллється в систему протиракетної оборони НАТО, пише посол РФ в Данії Михайло Ванін в колонці для Jyllands Posten.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на НВ.

 «Я не вірю, що данці повністю усвідомлюють наслідки того, що трапиться, якщо Данія увійде в очолювану американцями систему протиракетної оборони. А буде те, що данські військові кораблі стануть мішенями для російських ракет» – написав Ванін.

За його словами, така політика Копенгагена завдасть серйозної шкоди відносинам РФ і Данії, оскільки остання стане загрозою для Москви. «Це, звичайно, ваше рішення – я просто хотів би нагадати вам, що ви втратите і гроші, і безпеку», – написав дипломат.

Заява посла викликало подив і гнів серед датських політиків. Міністр закордонних справ Мартін Лідегаард заявив, що це не повинно призводити до зростання напруги.

«Якщо він вказав у нашу сторону, це, звичайно, неприпустимо. Росія чудово знає, що протиракетна оборона НАТО є оборонною системою і не націлена проти них. Ми не згодні з Росією з багатьох важливих речей, але важливо, щоб тон нашої дискусії не розжарювався»”, – прокоментував він.

Раніше командувач збройними силами США в Європі, генерал Бен Ходжес назвав «безрозсудним»президента Росії Володимира Путіна після його слів про те, що він розглядав можливість розміщення російських ядерних сил в стані бойової готовності під час «кризи» в Криму минулого року

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...