ОСТАННІ НОВИНИ

Дельтапланеристи летіли до Польщі з 8 тисячами пачок цигарок (відео)

|

Прикордонники Мостиського загону разом з співробітниками УБОЗ ГУМВС у Львівській області сьогодні вночі попередили спробу переміщення тютюнових виробів через державний кордон з використанням малого літального апарату.

Про це Львівському порталу повідомили у прес-центрі Держприкордонслужби України.

За результатом пошукових заходів, прикордонники відстежили та затримали 3-х зловмисників, які за допомогою мотодельтаплану планували порушити державний кордон та перемістити до Польщі 8 тисяч пачок цигарок. Затримання відбулось в момент приготування порушників до злету, на околиці одного з сіл Миколаївського району Львівщини, що близько 90 кілометрів від державного кордону України.

Під час затримання порушники намагались втекти з місця події, однак після того як прикордонники освітили місцевість сигнальними ракетами здались правоохоронцям.

Затриманими виявились громадяни України, пілот – 30-річний житель міста Одеса, помічники – мешканці міста Львова, 30 та 31 років. Також на місці затримання правоохоронці виявили два автомобілі, якими вони доставляли  цигарки та літальний апарат до місця злету.

Цих «повітроплавців» охоронці рубежу розшукували вже довгий час, оскільки мали достовірні дані щодо їх протиправної діяльності на кордоні з використанням малого літального апарату, до того ж пілот підтвердив факти попередніх польотів. Наразі тривають заходи з документування правопорушення.

Затриманих та засоби правопорушення передано співробітникам МВС.

Фото та відео: Держприкордонслужба України

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...