ОСТАННІ НОВИНИ

СБУ просять надати охорону скандальній викладачці, аби уникнути провокацій з боку агентів Кремля

|

Громадська організація «Галицька Фортеця» звернулася до начальника Управління СБУ у Львівській області В. Андрейчука з проханням розглянути можливість виділити охорону скандальній викладачці географічного факультету Львівського Національного університету ім. І.Франка Ользі Загульській. Про це Львівському порталу повідомив президент ГО «Галицька Фортеця» Олег Звозда.

«Категорично засуджуємо позицію викладачки, вважаючи, що її провокативні і неправдиві висловлювання мають усі підстави зацікавити відповідні органи як такі, що в час фактичної війни з Росією шкодять іміджу України та спотворюють образ галичан в очах українців зі Сходу держави.

Водночас не виключаємо, що після заяв на російському телебаченні Ольга Загульська може бути використана як об’єкт провокацій з боку кремлівської агентури. У нинішніх надскладних умовах не можна виключати, що невідомі «фашисти в балаклавах» можуть завдати викладачці шкоди, включно з тілесними ушкодженнями, аби продемонструвати усьому світу «дикість бандерівців», аби в такий спосіб уподібнити галичан до радикальних «ватників» із так званих ДНР і ЛНР», – йдеться у зверненні, підписаному головою ГО «Галицька Фортеця» Олегом Звоздою.

З огляду на це, автори звернення просять УСБУ у Львівській області розглянути можливість за узгодженням з О.Загульською надати їй охорону, аби нівелювати ризик можливих провокацій.

Повний текст звернення:

«Останніми днями Львів сколихнув скандал довкола доцента географічного факультету Львівського Національного університету ім. І.Франка Ольги Загульської через її антиукраїнські виступи у ЗМІ та соціальних мережах.

Апогеєм став виступ доцента на російському телеканалі, де вона вдалася до відвертої брехні, заявивши, що на Західній Україні знищують інакомислячих.

Категорично засуджуємо позицію викладачки, вважаючи, що її провокативні і неправдиві висловлювання мають усі підстави зацікавити відповідні органи як такі, що в час фактичної війни з Росією шкодять іміджу України та спотворюють образ галичан в очах українців зі Сходу держави.

Водночас не виключаємо, що після заяв на російському телебаченні Ольга Загульська може бути використана як об’єкт провокацій з боку кремлівської агентури. У нинішніх надскладних умовах не можна виключати, що невідомі «фашисти в балаклавах» можуть завдати викладачці шкоди, включно з тілесними ушкодженнями, аби продемонструвати усьому світу «дикість бандерівців», аби в такий спосіб уподібнити галичан до радикальних «ватників» із так званих ДНР і ЛНР.

З огляду на це, просимо розглянути можливість за узгодженням з О.Загульською надати їй охорону, аби нівелювати ризик можливих провокацій».

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...