ОСТАННІ НОВИНИ

Затриманого за хабарництво ректора фінансової академії випустили під заставу

|

Підозрюваний в отриманні хабара ректор Львівської фінансової академії Петро Буряк у четвер, 19 березня, вийшов із СІЗО на волю, після того як була сплачена визначена судом застава у розмірі 97,5 тис. грн.

«Застава за Петра Буряка внесена у повному розмірі, у четвер пообіді він був відпущений із СІЗО додому», – повідомив Zaxid.Net один із співробітників ГУ МВС України у Львівській області, який побажав залишитися анонімним.

Cпіврозмовник видання не зміг уточнити, хто саме вніс заставу. Дружина ректора Галина Буряк від коментарів відмовилась.

Наразі 64-річний Петро Буряк, відсторонений на два місяці з посади ректора Львівської фінансової академії, залишається  на підписці про невиїзд. Це означає, що йому заборонено покидати Львів і він зобов’язаний з’являтися для дачі показів слідству.

Нагадаємо, 18 березня суддя Галицького райсуду Львова Віктор Романюк ухвалив рішення, що підозрюваний у корупції ректор може вийти на волю під заставу у 97 440 грн.

Петра Буряка затримали у понеділок під час спроби отримання хабара у $2 тис. Після затримання правоохоронці провели обшуки в його кабінеті і помешканні, під час яких, за інформацією МВС, виявили і вилучили готівкою понад ₴2 млн, а також 5 кг золота. Дружина ректора Галина Буряк заявила, що міліція вилучила її особисті прикраси, а гроші, знайдені у помешканні, вона з чоловіком збирала протягом 15-20 років на його лікування.

У вівторок у Львівській фінансовій академії відбулися заплановані раніше перевибори ректора, на яких трудовий колектив на безальтернативній основі переобрав ректором Петра Буряка, що на той момент перебував у СІЗО.

Фото: ВЗГ ГУМВС України у Львівській області

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...