ОСТАННІ НОВИНИ

Прокурору Львівщини закидають «кришування» наркобізнесу (фото)

|

Прокурор Львівської області Роман Федик не вийшов до людей, які пікетували управління прокуратури. У відомстві запевняють, що прокурор перебуває на лікарняному, однак пікетувальники вважають, що це ганебна втеча від розмови із людьми.

Про це повідомляють активісти «Автомайдану», передає кореспондент Львівського порталу.

Обурені громадяни вважають, що Роман Федик не хворий, а поїхав до заступника головного прокурора України Віктора Шокіна Олексія Баганця, аби домовитись про своє подальше перебування на посаді.

 

«Федик – це прокурор, на якому ніде клейма ставити, його з ганьбою в кінці минулого року вигнали з Дніпропетровська, а від місцевих активістів він навіть отримав стусанів. Тому  зараз у Львові він взагалі не з`являється на людях, а їздить з охороною та постійно «хворіє»», – йдеться у повідомленні спільноти «Автомайдану».

 

Водночас громадські активісти Львова разом із «автомайданівцями» закидають прокурору «кришування» наркобізнесу на Львівщині та Дніпропетровщині.

«За інформацією місцевих активістів, Федик у Львові, як і у Дніпропетровську, покриває продаж наркотиків. А також, свого часу, будучи адвокатом, захищав у суді дніпропетровських наркодилерів. Тому ми засипали вхід до будівлі білим порошком, як символ сьогоднішньої львівської прокуратури», – повідомляють «автомайданівці».

 

Активісти обіцяють не давати спокою Роману Федику, аж доки його не звільнять зі служби.

«Ми разом з громадою міста будемо вимагати від генпрокурора Віктора Шокіна звільнення Федика та продовжимо уважно слідкувати за тим, щоб його не перевели на подібну посаду до іншої області», – повідомили активісти.


 

Як раніше повідомляв Львівський портал, сьогодні під стінами прокуратури Львівської області громадські активісти вимагають відставки скандально-відомого прокурора Львівщини Романа Федика. 

Нагадаємо, що Роман Федик став прокурором Львівської області 24 грудня 2014 року.

До цього він очолював прокуратуру Дніпропетровської області. Перед тим був заступником прокурора Запорізької області, прокурором Борислава та прокурором різних районів на Дніпропетровщині. Народився на Львівщині, закінчив ЛНУ ім. І. Франка та починав свою діяльність у Пустомитівському районі. 
Попереднього прокурора Львівської області Миколу Гошовського та його першого заступника Володимира Гураля звільнили, 23 жовтня 2014 року у зв’язку із дією Закону «Про очищення влади».

Додамо, що ще до представлення Романа Федика прокурором Львівщини громадські організації традиційно висловили своє невдоволення новим прокурором.

Так, на сторінці ГО «Дорожній Контроль Львів» у соціальній мережі Facebook повідомляли, що призначеного Романа Федика намагалися люструвати на Дніпропетровщині.

«У Дніпропетровську йому одягнули відро на голову та копняками вигнали з посади», – йдеться у повідомленні.
Окрім того, Громадське. Tv, повідомляло, що у серпні 2014 року представники громадської організації «Євромайдан-Дніпро» просили генпрокурора Ярему звільнити Федика з посади прокурора Дніпропетровської області, звинувачуючи його у бездіяльності. Вже наприкінці жовтня 2014 року до президента звернувся з ультиматумом заступник губернатора Дніпропетровської області Геннадій Корбан, вимагаючи звільнити Федика з посади. На переконання Корбана, прокурор Федик покривав організаторів побиття активістів Євромайдану, яке сталося  26 січня 2014 року. 

«Я вимагаю звільнити негайно прокурора області. Це прокурор-тітушка. Жодна людина, яку побили 26 січня в Дніпропетровську, не пробачить прокурору Федику того, що ніхто не притягнутий до кримінальної відповідальності, жоден тітушка», – заявляв Корбан.

Фото: Автомайдан

 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...