ОСТАННІ НОВИНИ

Порошенко зареєстрував у Раді проект постанови про запрошення миротворців

|

Президент Петро Порошенко вніс у Верховну Раду проект постанови щодо запрошення в Україну міжнародних миротворців, інформує Громадське ТБ

Текст проекту «Про схвалення звернення від імені України до Ради Безпеки Організації Об`єднаних Націй та Ради Європейського Союзу стосовно розгортання на території України міжнародної операції з підтримання миру і безпеки» вже опубліковано на сайті парламенту.

«Терористичні формування «ЛНР» та «ДНР», які діють під керівництвом та фінансуються Російською Федерацією, вчиняють акти тероризму, військові злочини та інші протиправні дії. Унаслідок таких дій щодня гинуть військовослужбовці та цивільне населення України. З метою створення умов для якнайшвидшої нормалізації ситуації, відновлення правопорядку, конституційних прав і свобод громадян… необхідно звернутися до Ради Безпеки Організації Об`єднаних Націй та Ради Європейського Союзу з проханням про розгортання на території України операції з підтримання миру і безпеки», – йдеться у пояснювальній записці.

Фото: patrioty.org.ua

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...