ОСТАННІ НОВИНИ

Гузар звернувся до львів’ян через чвари довкола пам’ятника Шептицькому

|

Блаженніший Любомир Гузар стурбований скандалами львів’ян довкола спорудження пам’ятника Митрополиту Андрею Шептицькому на Святоюрській горі. Про це йдеться у зверненні архиєпископа-емерита до львів’ян, яке є у розпорядженні Львівського порталу.

«До мене дійшла прикра новина, що в нашому рідному місті настало велике замішання – через непорозуміння довкола встановлення пам’ятника Митрополитові Андрею Шептицькому… Живемо в складну пору для нашої Батьківщини, коли будь-які протистояння серед жителів не на часі. Усяка активна незгода сьогодні дуже шкідлива, не говорю вже про ту, яка може бути результатом спланованого та оплачуваного кимсь підривання доброї слави міста та його мешканців. Якщо постать і заслуги митрополита Андрея не можуть об’єднати спільноту нашого міста, то родовиті львів’яни перетворюються на посміховисько», – йдеться у зверненні.

Водночас Любомира Гузар закликає до діалогу.

«Звертаюся до вас, шановні львів’яни, чи навіть принагідні особи, які через роботу чи якимось іншим чином причетні до цієї делікатної справи, з проханням спокійно, без емоцій та, зрозуміло, без побічних інтересів поговорити одне з одним, і головне – почути одне одного», – закликає він.

Водночас Блаженніший вірить, що в слушний час пам’ятник Шептицького постане на своєму місці.

«Якщо збережете спокій і усвідомлення спільного зацікавлення щодо збереження духовних цінностей, питомих цьому королівському місту, то в слушний час пам’ятник великого пастиря нашої Церкви постане на своєму місці, як ваша спільна гордість і радість. Я також буду тішитися пам’ятником і зрілістю львів’ян. Разом із тим молюся, щоб милостивий Господь – за заступництвом слуги Божого митрополита Андрея – своїми благодатями обдаровував та охороняв наше місто», – говорить він.

Джерело фото: univ.kiev

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...